Plagáty

Úvod Tlačoviny Plagáty

     Plagáty patria medzi veľmi obľúbené druhy propagačného materiálu. Firmy ich využívajú na rôzne účely. K najviac využívaným patria reklamné plagáty umiestňované v predajniach, vo výkladoch a plagáty pre propagáciu kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, ktoré sú následne vylepované v centrách miest, v peších zónach, pri zástavkách MHD,športových areáloch... Často sa stávajú súčasťou väčších reklamných kampaní klientov. Môžu mať akýkoľvek rozmer, najčastejšie sa však tlačia vo veľkostiach A3 až do A0. Štandardne sú tlačené len z jednej strany.

Chystáte nejakú akciu? Koncert, výstavu, prezentáciu... Nech už je to čokoľvek, kvalitné plnofarebné plagáty určite prilákajú návštevníkov. 

Pri tlači väčšieho množstva plagátov sa využíva ofsetová tlač.

 

jednostranná farebná ofsetová tlač

100 - 170g kriedový, alebo 90g ofsetový papier
 
Za príplatok:
obojstranná tlač 
rýchlejšie dodanie
presná voľba papiera

Grafický dizajn a návrh plagátov


     Ak máte predstavu, no neviete celkom ako na to a s grafickými programami si príliš nerozumiete, stačí keď nám načrtnete Vašu predstavu - grafiku a text rozložíme my, za ceny ktoré Vás príjemne prekvapia.

Alebo nechajte celý dizajn na nás. Celé to vymyslíme tak aby Váš leták upútal. V spolupráci s klientami vytvárame tie najoriginálnejšie plagáty, ktoré sa budú zaručene páčiť. Grafický návrh spracujeme do podoby aby čo najviac vyhovoval Vašim predstavám.

 

Návrhy dodajte vo formáte PDF, alebo JPG, v danom formáte + 2 mm spád/presah. Váš návrh môže vytvoriť, či upraviť náš grafik za príplatok podra náročnosti.