Potlač predmetov

Úvod Potlač predmetov


Ponuka :

 
Nažehľovanie
    Výhodou  techniky tzv. nažehľovania je výhodná cena už od jedného kusa. Spravidla sa používajú tri základné druhy materiálov, ktoré sa nažehľujú. Prvými dvoma sú Flex a Flock fólie, určené pre rezacie plotre. Treťou je potlačiteľný Flex, určený pre digitálnu tlačiareň.
 
Sublimácia
    Ideálne riešenie pri plnofarebnej tlači aj v menších množstvách. Na špeciálne upravené reklamné predmety vám zabezpečíme tlač fotografií v plnej kvalite. Krásne farby sú živé a výrazné. Drobnou nevýhodou je fakt, že predmety sú biele, prípadne len doplnené o inú farbu. Ide o digitálnu potlač, pri ktorej sa tlačí CMYK-om.
 
Sieťotlač
    Najčastejšie využitie je na potlač textilu, kde umožňuje potlač od 1 farby až po plnofarebnú potlač obrázku, prípadne iné efekty. Sieťotlač sa však veľmi často využíva aj na potlač papiera, plastu, kovu, skla a dreva, kde môžeme spomenúť produkty ako napr. tričká, dáždniky, plátenné tašky, kalendáre, novoročné pozdravy, diáre, samolepky, vizitky, igelitové tašky, poháre a a hrnčeky, a mnoho iného.
    
Tampoprint
    Používa sa na všetky druhy reklamných predmetov. Najvhodnejšie sú však tie, ktoré sú zhotovené z plastu, dreva a papiera. Takto zhotovený branding, je odolný voči bežnému oteru a používaniu. Tento druh brandingu nie je odolný voči silnému a intenzívnemu tepelnému oteru a dotyku ľudí, s agresívnym potom. Potláčať sa môžu aj predmety vyrobené z kovu, keramiky, skla a tvrdených plastov. V týchto prípadoch sa používajú špeciálne tužidlá, ktoré zabezpečia dlhšiu trvácnosť potlače, ale nevedia zaručiť takú trvácnosť, ako iné technológie, ktoré sú na takéto druhy materiálov vyslovene určené (podľa jednotlivých predmetov to môže byť buď laser dekor, gravír, rotačná sieťotlač, výpal, alebo iné).
 
Gravírovanie
    Je trvácnym spôsobom označenia predmetov a nie je ho možné odstrániť. Ďalšou výhodou je jeho vysoká presnosť. Miniatúrny text, ktorý voľným okom neprečítate je pod lupou čitateľný. Výsledkom je kvalitné a elegantné označenie reklamných predmetov aj s najmenšími detailami.
 
Vyšívanie
    Je vhodné na branding textilných reklamných predmetov, buď tričiek, alebo polokošieľ, kde je gramáž min. 150g, alebo na textilné predmety (vetrovky, fleesové veci, bundy, ...), na ktoré nie je možné zhotoviť sieťotlač, akými sú napr. flisové bundy a vesty, prípadne vetrovky a iné.
 
Razba
    Najčastejšie sa s ňou stretneme pri kožených reklamných predmetoch, diároch alebo tzv. novoročenkách. Vhodná je na kožu, koženku alebo papier. Zvykne sa nazývať aj zlátenie. A to vtedy, keď sa používajú pri razbe fólie (zlaté, strieborné, metalické modré, červené, zelené). Tu je dostupná vzorkovnica farieb. Razba bez fólie je označovaná aj ako slepotlač alebo suchá pečať.
 
Výpal
    Výpal na keramiku je vhodný na väčšie série hrnčekov a šálok, pretože je potrebná príprava pred tlačou. Tá sa pri vyššom počte kusov rozráta a cena za potlač jedného hrnčeka nie je vysoká. Pri tejto technike nie je možné dodržiavať farebnosť podľa Pantone aj napriek tomu, že sa tlačí tzv. sieťotlačou. Používame špeciálne farby.